Χτές 16/11 η αίθουσα της Εργατικής Λέσχης Νέας Ιωνίας “Υδραγωγείο”, γέμισε απο κόσμο που συμμετείχε στη συζήτηση που έγινε για την εξέγερση του πολυτεχνείου. Οι καλεσμένοι μας, Νίκος Ξηρουδάκης και Αριάδνη Αλαβάνου, μοιράστηκαν τις εμπειρίες τους, απάντησαν σε ερωτήσεις και συζήτησαν για το πολυτεχνείο του τότε και του σήμερα. Ευχαριστούμε όλους όσους παρευρέθηκαν και φυσικά τους καλεσμένους μας. Σήμερα συμμετέχουμε όλοι στην πορεία του πολυτεχνείου!
Κατηγορίες
Drums Photoshop Uncategorized Yoga Αγγλικά Αλληλεγγύη Αναδημοσιεύσεις Ανακοινώσεις Αυτοδιαχειριζόμενο Κοινωνικό Ιατρείο Γυμνάσιο - Λύκειο Δελτία Τύπου Δραστηριότητες Δωρεάν Εργαστήρια Δωρεάν Μαθήματα Εκδήλώσεις Ελληνικών Εργατικά Εργατικό Κίνημα Ζωγραφική Θέατρο Ισπανικά Κείμενα Λέσχης Κιθάρα Μπουζούκι Ομάδα Μελέτης Ταξικών Αναγνωσμάτων Ομάδα Προφορικής Ιστορίας Ομάδες Πάρτυ - Γλέντι Παρεμβάσεις Λέσχης Παρουσίαση βιβλίου Παρουσίαση βιβλίου Πολιτισμός Προβολές Συνελεύσεις Σωματεία Φωτογραφία Χώρος