![](http://ydragogeio.gr/wordpress_4/wp-content/uploads/2023/01/synelefsi-11-1-23-150x150.jpg)
Την Τετάρτη 11/1, στις 21:00 θα πραγματοποιηθεί συνέλευση στον νέο χώρο της Εργατικής Λέσχης Νέας Ιωνίας “Υδραγωγείο”, στον νέο μας χώρο, Σουλίου και Δέρκων, όπου θα συζητήσουμε και οργανώσουμε τις δράσεις μας. Σας περιμένουμε όλες/ους
Την Τετάρτη 11/1, στις 21:00 θα πραγματοποιηθεί συνέλευση στον νέο χώρο της Εργατικής Λέσχης Νέας Ιωνίας “Υδραγωγείο”, στον νέο μας χώρο, Σουλίου και Δέρκων, όπου θα συζητήσουμε και οργανώσουμε τις δράσεις μας. Σας περιμένουμε όλες/ους