Συνέλευση εργατικής λέσχη, Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου 9μμ
Την Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου, στις 21:00 θα πραγματοποιηθεί συνέλευση στον νέο χώρο της Εργατικής Λέσχης Νέας Ιωνίας “Υδραγωγείο”, στον νέο μας χώρο, Σουλίου και Δέρκων, όπου θα συζητήσουμε και οργανώσουμε τις δράσεις μας.
Σας περιμένουμε όλες/ους
Δείτε επίσης:
Συνέλευση εργατικής λέσχης, Κυριακή 26/5, 4μμ...
Την Κυριακή 26.05, στις 4μμ θα πραγματοποιηθεί συνέλευση στον χώρο της Εργατικής Λέσχης Νέας Ιωνίας “Υδραγωγείο”, Σουλίου και Δέρκων, όπου θα συζητήσ...
Συνέλευση Εργατικής Λέσχης Κυριακή 07.04, 5μμ...
Την Κυριακή 07.04, στις 5μμ θα πραγματοποιηθεί συνέλευση στον χώρο της Εργατικής Λέσχης Νέας Ιωνίας “Υδραγωγείο”, Σουλίου και Δέρκων, όπου θα συζητήσ...
Συνέλευση Εργατικής Λέσχης Tετάρτη 07.02, 9μμ...
Την Τετάρτη 07.02, στις 21:00 θα πραγματοποιηθεί συνέλευση στον χώρο της Εργατικής Λέσχης Νέας Ιωνίας “Υδραγωγείο”, Σουλίου και Δέρκων, όπου θα συζητ...
Συνέλευση Εργατικής Λέσχης Tετάρτη 4/10, 9μμ...
Την Τετάρτη 4/10, στις 21:00 θα πραγματοποιηθεί συνέλευση στον χώρο της Εργατικής Λέσχης Νέας Ιωνίας “Υδραγωγείο”, Σουλίου και Δέρκων, όπου θα συζητή...